Aerokluby.pl > Nowości > Awaryjne lądowanie na...ulicy!

2009-04-23

Awaryjne lądowanie na...ulicy!

Sensacyjne nagranie z awaryjnego lądowania podbija widzów na YouTube.com

Kyle Davis wraz z pasażerem lecieli właśnie na zlot miłośników posiadaczy własnoręcznie skonstruowanych maszyn latających, kiedy w ich samolocie zaciął się silnik.

Kyle zaprezentował brawurowy manewr lądowania na jezdni, a kamera zamieszczona w kabinie wszystko zarejestrowała.

Pilot musiał wybierać – czy wodować na tafli jeziora czy wylądować na jednej z najbardziej ruchliwych ulic. Zdecydował się na to drugie rozwiązanie.

Dużo szczęścia i doświadczenie za sterami – to sprawiło, że Davis bezpiecznie wylądował. Teraz filmik z jego wyczynem oglądają rzecze internautów na YouTube.com.

Tagi: awaryjne lądowanie, jezioro, Kyle davis, pilot, ulica, własnoręcznie zrobione samoloty, YouTube