Aerokluby.pl > Producenci > Beechcraft

| Silniki: 1

Nowości o Beechcraft

2009-04-14 Pilot zmarł podczas lotu

Joe Cabuk, pilot maszyny, tuż po starcie stracił przytomność. Doug White, jeden z pasażerów przejął stery i 30 minut później bezpiecznie wylądował.

2008-10-05 Nowy Hawker 450XP

Model o numerze 450XP ma być godnym zastępcą udanego modelu 400XP i posiadać wszystkie jego dobre cechy, a przy tym wnosić wiele nowych udogodnień.

2008-06-12 Hawker 4000 trafia do sprzedaży

Hawker 4000, nowy odrzutowy samolot firmy Hawker Beechcraft Corporation (HBC), otrzymał od amerykańskiego urzędu lotnictwa certyfikat, dzięki któremu może już być sprzedawany.

2008-05-20 Pierwszy Beechcraft Baron G58 do Polski

Amerykański producent samolotów Hawker Beechcraft Corporation (HBC), poinformował że pierwsze zamówienie na samolot typu Beechcraft Baron G58 od europejskiego klienta jest z Polski.