Aerokluby.pl > Nowości > Cessna planuje kolejne redukcje

2009-06-05

Cessna planuje kolejne redukcje

Producent samolotów Cessna poinformował swoich pracowników o kolejnych redukcjach, jeśli klienci nadal unieważniać będą zamówienia na nowe samoloty.

Jack Pelton, prezes firmy Cessna, poinformował pracowników o możliwych redukcjach poprzez pocztę elektroniczną. Nie wiadomo jeszcze ile pracowników może stracić pracę.

Szczególnie na recesji cierpi lotnictwo biznesowe, ponieważ korporacje ograniczają koszty.

Tagi: Cessna, Jack Pelton, korporacja, korporacje, koszt, koszty, kryzys, kryzys-gospodarczy, kryzysy, kryzysy gospodarcze, lotnictwo biznesowe, przemysł lotniczy, recesja, recesja gospodarcza, recesje, recesje gospodarcze, redukcja kosztów, redukcja zatrudnienia, redukcje zatrudnienia, zatrudnienie