Cirrus

| Silniki: 1

Nowości o Cirrus

2011-04-18 Centrum symulatorowe Cirrus Aircraft w Poznaniu

Producent samolotów Cirrus Aircraft ogłosił otwarcie na Ławicy Europejskiego Centrum Symulatorowego.

2008-12-03 Cirrus kandydatem do zwycięstwa w Męskiej Rzeczy 2008

Samolot Cirrus SR22 G3 GTS Turbo X-Package jest jednym z kandydatów do głównej nagrody w plebiscycie Męska Rzecz 2008, który organizowany jest przez telewizję TVN Turbo.

2008-09-08 Cirrus zwalnia pracowników

Cirrus, jeden z wiodących producentów małych samolotów, przeżywa kłopoty finansowe. Rozwiązaniem bolączek ma być redukcja zatrudnienia.

2008-08-20 MotoPod dla pilotów-motocyklistów

Producent bagażników do samolotów wyszedł na przeciw wielbicielom motocykli i wypuścił na rynek schowek na motor, który można podczepić pod samolot.

2008-07-30 Cirrus Vision SJ50 - nazwa dla odrzutowca Cirrusa

Pierwszy odrzutowiec Cirrusa, zwany wcześniej po prostu "Jet" dostał oficjalne "imię". Teraz na rynku oficjalnie będzie funkcjonować jako "Cirrus Vision SJ50".

2008-07-03 Cirrus testuje odrzutowca

Cirrus ogłosił, że jest już po dziewiczym locie swojego pierwszego odrzutowca. Model nazwany po prostu "Jet" odbył swój 45 minutowy lot bez problemów.

2008-01-15 Pierwszy polski program współwłasności samolotów

Poznańska spółka Sky Share uruchomiła pierwszy w Polsce program współwłasności samolotów, skierowany głównie do świata biznesu.