Aerokluby.pl > Dla mediów

Dla mediów

Portal lotniczy Aerokluby.pl przeznaczony jest dla wszystkich entuzjastów lotnictwa, zarówno tych marzących o lataniu jak i już samodzielnie latających.

Jesteśmy opiniotwórczy i posiadamy ekspercką wiedzę, która wynika nie tylko z prowadzenia serwisu Aerokluby.pl (tzw. małe lotnictwo), ale także portalu mojeprzeloty.pl i wyszukiwarki połączeń oferowanych przez tanie linie Flynatic.com.

Warto to wykorzystać i skontaktować się z nami już teraz!

Komunikaty prasowe

2009-04-30 Tylko na Aerokluby.pl! Seria wywiadów ze sławami za sterami!

Rozpoczynamy nowy cykl - wywiady ze znanymi osobami, których pasją jest pilotaż. Pierwszy wywiad przeprowadziliśmy z Michałem Wiśniewskim.