Aerokluby.pl > Dla partnerów

Dla partnerów

Portal Aeokluby.pl oferuje obecność na portalu z usługami i produktami, które zainteresują lub zainteresować mogą tych, którzy już latają, lub marzą o lataniu.

Stałą, comiesięczną obecność na portalu rekomendujemy szczególnie dla oferujących:

• szkolenia lotnicze,
  • sprzęt lotniczy,
  • części lotnicze,
  • oferty pracy w branży lotniczej,
  • inne usługi lotnicze oraz produkty i usługi dla obecnych i przyszłych pilotów.

Comiesięczny abonament obejmuje:

• wprowadzenie ofert, produktów i usług wraz z ich opisem, zdjęciami, aktualnymi cenami,
  • szczegółowe statystyki w czasie rzeczywistym pokazujące, ile razy oglądana była dana oferta oraz ile osób przeszło z niej do strony internetowej partnera.

Partnerów, którzy chcą umieścić swoją ofertę w portalu lotniczym Aerokluby.pl zapraszamy do kontaktu. Dane kontaktowe dostępne są w sekcji Kontakt.