Aerokluby.pl > Nowości > Dzienniki Urzędowe ULC nr 5 i 6

2009-07-01

Dzienniki Urzędowe ULC nr 5 i 6

Ukazały się Dzienniki Urzędowe ULC nr 5 i 6. Dostępne są do pobrania w wersji elektronicznej.

W Dzienniku Urzędowym nr 5 zawarto m.in.:

• wytyczne w sprawie prowadzenia egzaminu na typ statku powietrznego dla mechaników obsługi technicznej statku powietrznego,
  • decyzję w sprawie zmian struktury przestrzeni powietrznej,
  • obwieszczenie w sprawie ogłoszenia tekstu Załącznika 6 do Konwencji o międzynarodowym lotnictwie cywilnym, sporządzonej w Chicago dnia 7 grudnia 1944 r.

W Dzienniku Urzędowym nr 6 zamieszczono m.in.:

• obwieszczenie Prezesa ULC w sprawie opłat trasowych,
  • komunikaty w sprawie zdarzeń lotniczych.

Wersje do pobrania w wersji PDF:

Tagi: Centralne Biuro Opłat Trasowych, dziennik urzędowy, dzienniki urzędowe, EUROCONTROL, mechanicy, mechanicy lotniczy, mechanik, mechanik lotniczy, opłata trasowa, opłaty trasowe, ULC, Urząd Lotnictwa Cywilnego, zdarzenia lotnicze