Aerokluby.pl > Nowości > Hawker 4000 trafia do sprzedaży

2008-06-12

Hawker 4000 trafia do sprzedaży

Hawker 4000, nowy odrzutowy samolot firmy Hawker Beechcraft Corporation (HBC), otrzymał od amerykańskiego urzędu lotnictwa certyfikat, dzięki któremu może już być sprzedawany.

Hawker 4000 to średniej wielkości dyspozycyjny samolot odrzutowy dla biznesu.

"To historyczny krok naprzód dla Hawker Beechcraft. Nasza ciężka praca i poświęcenie przy projekcie Hawker 4000 zaowocowało najbardziej luksusowym, najbardziej innowacyjnym i zaawansowanym jetem w średniej klasie na świecie." - powiedział Jim Schuster, prezes firmy Hawker Beechcraft Corporation (HBC).

Hawker 4000

Tagi: FAA, Federal Aviation Administration, Hawker, Hawker 4000, Hawker Beechcraft Corporation, HBC, Jim Schuster, Stany Zjednoczone, USA