Aerokluby.pl > Producenci > Hawker Beechcraft

Hawker 450XP

Nowości o Hawker Beechcraft

2008-10-05 Nowy Hawker 450XP

Model o numerze 450XP ma być godnym zastępcą udanego modelu 400XP i posiadać wszystkie jego dobre cechy, a przy tym wnosić wiele nowych udogodnień.

2008-06-12 Hawker 4000 trafia do sprzedaży

Hawker 4000, nowy odrzutowy samolot firmy Hawker Beechcraft Corporation (HBC), otrzymał od amerykańskiego urzędu lotnictwa certyfikat, dzięki któremu może już być sprzedawany.

2008-05-20 Pierwszy Beechcraft Baron G58 do Polski

Amerykański producent samolotów Hawker Beechcraft Corporation (HBC), poinformował że pierwsze zamówienie na samolot typu Beechcraft Baron G58 od europejskiego klienta jest z Polski.