Aerokluby.pl > Szkolenia lotnicze > Kurs na licencję pilota samolotowego zawodowego CPL(A) z IBEX

Kurs na licencję pilota samolotowego zawodowego CPL(A) z IBEX

Masz licencję pilota turystycznego – to z pewnością wiesz, że Twoje lotnicze hobby jest dosyć kosztowne. Prawie po każdym locie Twój portfel staje się lżejszy o kilkaset złotych. Chcesz odwrócić tą mało komfortową sytuację i zamiast płacić za latanie zarabiać na nim? Musisz w takim razie jeszcze trochę zainwestować w siebie i zdobyć licencję pilota samolotowego zawodowego CPL(A).

Pierwsze zadanie obejmuje loty doskonalące po kręgu i loty nawigacyjne po trasach. Drugie to nauka pilotowania samolotu w oparciu o wskazania przyrządów.
Nowością jest możliwość połączenia szkolenia do licencji zawodowej z jednoczesnym uzyskaniem uprawnienia do wykonywania lotów na samolotach wielosilnikowych.
Na samolotach „complex” w trakcie szkolenia musisz wylatać minimum 5 godzin. Są to samoloty z chowanym podwoziem, przestawianym skokiem śmigła, przewożące min.4 osoby.

Idź do strony partnera