Aerokluby.pl > Szkolenia lotnicze > Kurs na licencję pilota śmigłowcowego turystycznego PPL(H) z IBEX

Kurs na licencję pilota śmigłowcowego turystycznego PPL(H) z IBEX

Zapotrzebowanie na usługi śmigłowcowe gwałtownie rośnie. Naturalna konsekwencją tego stanu jest rosnące zapotrzebowanie na pilotów śmigłowcowych.
Tu jest szansa dla Ciebie !

Oferujemy szkolenie śmigłowcowe w pełnym zakresie: do licencji pilota śmigłowcowego turystycznego, zawodowego, przeszkalanie na typ (Mi-2, R-44), weryfikację uprawnień nabytych w wojsku, wznawianie utraconych uprawnień i licencji.
Minimalne liczby godzin, jakie trzeba wylatać (zgodnie z przepisami JAR-FCL 2) dla uzyskania licencji śmigłowcowej są zbliżone do liczby godzin wymaganych w szkoleniu samolotowym (45 godzin dla licencji turystycznej, 185 godzin dla zawodowej).

Idź do strony partnera