Aerokluby.pl > Szkolenia lotnicze > Kurs na licencję zawodową i liniową z Runway

Kurs na licencję zawodową i liniową z Runway

Jest to propozycja skierowana do tych, którzy myślą o lotnictwie zawodowym.

Chętni muszą zdobyć wiele uprawnień m.in: licencję turystyczną (PPL), zawodową (CPL), uprawnienie do lotów wg wskazań przyrządów (IR), do pilotowania samolotów wielosilnikowych (ME) oraz tzw. "zamrożoną" czyli niepełną licencję liniową (ATPL frozen).
Opisany proces trwa od półtora do trzech lat. Istnieje oczywiście możliwość rozłożenia go na dłuższy okres np. ze względów finansowych lub kontynuowania studiów.

Idź do strony partnera