Aerokluby.pl > Szkolenia lotnicze > Kurs na pilota w załodze wieloosobowej MCC z Awiatą

Kurs na pilota w załodze wieloosobowej MCC z Awiatą

To szkolenie daje Ci możliwość do zostania pilotem samolotów z wieloosobową załogą (MPA) dowolnej linii lotniczej. Dla posiadaczy licencji CPL i IR oferujemy kurs przygotowujący do przyszłej pracy członka załogi, dający możliwość rozwoju umiejętności pilotażu statków powietrznych z więcej niż jednym pilotem na pokładzie. Warunkiem koniecznym przystąpienia do szkolenia jest posiadanie licencji CPL&IR.

Kurs składa się z:

• 108 godzin lotów samodzielnych - C152