Aerokluby.pl > Szkolenia lotnicze > Kurs na uprawnienie do wykonywania lotów wg wskazań przyrządów IR(A) z IBEX

Kurs na uprawnienie do wykonywania lotów wg wskazań przyrządów IR(A) z IBEX

Jeśli chcesz stać się pełnowartościowym pilotem, mogącym latać niemal w każdych warunkach atmosferycznych, na którego chętnym okiem spoglądać będą linie lotnicze i właściciele samolotów dyspozycyjnych, musisz uzyskać uprawnienie IR(A).

Nasz program umożliwi Ci zdobycie tego bezcennego uprawnienia po rozsądnych cenach. Zapewni to minimalna liczba godzin zgodna z wymaganiami JAR-FCL 1 i zastosowanie w szkoleniu kabiny treningowej FNPT II.
Aby zdobyć uprawnienia IR(A) będziesz musiał wylatać min. 35 godzin w kabinie treningowej i 15 godzin na samolocie jednosilnikowym (Cessna 177). Po zdaniu egzaminu LKE i uzyskaniu wpisu do licencji możesz łatwo rozszerzyć swój IFR jednosilnikowy na wielosilniki. Wystarczy 3 godziny na kabinie FNPT II i 2 godziny na samolocie wielosilnikowym.

Idź do strony partnera