Aerokluby.pl > Szkolenia lotnicze > Kursy samolotowe do PPL ze szkołą pilotów Aliff

Kursy samolotowe do PPL ze szkołą pilotów Aliff

Szkolimy na lotnisku kontrolowanym we Wrocławiu (EPWR). Dla chętnych dostępne są 3 rodzaje kursów.

Szkoła posiada w swojej ofercie następujące warianty kursów samolotowych do PPL:

• Kurs samolotowy do PPL (Piper Cherokee, Morane Socata ). Kurs teoretyczny + 45h nalotu,26 000 zł
  • Kurs samolotowy do PPL (Cessna 150). Kurs teoretyczny + 45h nalotu,25 000 zł
  • Kurs Teoretyczny do licencji PPL 3000 zł bez szkolenia praktycznego 0 zł ze szkoleniem praktycznym (wliczony w cenę)

Idź do strony partnera