Aerokluby.pl > Nowości

2008-08-22 ICON Aircraft A5 - samolot do zabawy

Samolot ICON Aircraft A5 będzie znakomitym rozwiązaniem dla ludzi, którzy marzą o tym by odwiedzać nie tylko lotniska, ale także trudno dostępne tereny, z dala od cywilizacji.

2008-08-22 Przychody firm z GAMA wciąż rosną

GAMA (Geaneral Aviation Manufacturers Association), organizacja zrzeszająca producentów samolotów lotnictwa ogólnego w USA, wydała drugi w tym roku, kwartalny raport dotyczący sprzedaży i przychodów firm.

2008-08-22 Droga na lotnisku

Z cyklu: to możliwe tylko w Polsce. Pilscy włodarze długo zastanawiali się jak wybudować obwodnicę miasta. Zastanawiali się długo, ale w końcu udało im się, podaje Fakt.

2008-08-22 Otwarcie nowej płyty postojowej na lotnisku Poznań Ławica

Dziś miało miejsce oficjalne otwarcie nowej płyty postojowej samolotów, zlokalizowanej przy terminalu pasażerskim lotniska Poznań Ławica.

2008-08-22 Piloci LOT-u i Centralwings po raz kolejny na podium

Wielokrotny mistrz świata w lataniu szybowcowym, kapitan lotowskiego Boeinga B767, Janusz Centka zdobył srebrny medal w klasie 15-metrowej latając na znakomitym polskim szybowcu Diana 2 podczas 30 Szybowcowych Mistrzostw Świata Niemcy - Lűsse’.

2008-08-22 Zwolnienia w Eclipse Aviation

Dyrektor generalny Eclipse Aviation zapowiada zwolnienia, które mają na celu poprawienia kondycji firmy.

2008-08-21 Koty też chcą mieć samoloty ;-)

Kiedy myszy nie ma, kot harcuje...na pokładzie samolotu przeznaczonego specjalnie dla niego.

2008-08-21 Dziewiczy lot produkcyjnej Cessny Citation CJ4

We wtorek odbył się 41 minutowy lot pierwszego samolotu produkcyjnego rodziny Cessna Citation CJ4. Model prototypowy został oblatany 5 maja.

2008-08-20 MotoPod dla pilotów-motocyklistów

Producent bagażników do samolotów wyszedł na przeciw wielbicielom motocykli i wypuścił na rynek schowek na motor, który można podczepić pod samolot.

2008-08-20 FAA testuje Eclipse 500

Federal Aviation Administration (FAA), amerykański urzędu lotnictwa cywilnego, rozpoczęła właśnie 30 dniowe specjalne testy najnowszego modelu odrzutowca firmy Eclipse oznaczonego numerem 500.

<< Nowsze  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  Starsze >>