Aerokluby.pl > Nowości

2008-11-28 Ostatni lot pierwszej holenderskiej pilotki:)

Nie ma męża, nie ma dzieci. Latanie było jej całym życiem. Pierwsza holenderska kobieta-pilot skończyła w listopadzie przygodę z lataniem i już nie zasiądzie za sterami samolotu linii lotniczych Transavia.

2008-11-28 Awaryjne lądowanie Cessny 310 w Kalifornii

Pilot samolotu Cessa 310 wykazał się niemałą odwagą i umiejętnościami podczas awaryjnego lądowania na lotnisku Van Nuys w stanie Kalifornia.

2008-11-28 Nowy wiatrakowiec Cartera

Carter Aviation Technologies przygotowuje nowy, ulepszony prototyp wiatrakowca 2+2 Personal Air Vehicle (PAV).

2008-11-28 74 miliony euro na uruchomienie lotniska Szczytno Szymany

Rozruch lotniska będzie możliwy dzięki funduszom pochodzącym z Unii Europejskiej. UE przeznaczy na ten cel 37,5 milionów euro. Resztę dołoży inwestor.

2008-11-27 Niemcy przerobią słynne lotnisko Tempelhof na park

Berlińskie władze postanowiły przekształcić zamknięte przed miesiącem lotnisko Tempelhof w Zachodnim Berlinie na park.

2008-11-27 Eclipse Aviation bankrutuje

Przedwczoraj na swojej stronie internetowej firma Eclipse Aviation opublikowała informację o swojej upadłości.

2008-11-25 Nowe drakońskie prawa na bydgoskim lotnisku

Aeroklub Bydgoski ma niemały problem, ponieważ będzie musiał zapłacić Portowi Lotniczemu 6,5 tysiąca złotych za dostęp do swojego hangaru.

2008-11-21 Eclipse 500 otrzymał certyfikat EASA

Dziś lekki, dyspozycyjny samolot odrzutowy Eclipse 500 otrzymał certyfikat wydawany przez EASA.

2008-11-20 Rynek odrzutowców biznesowych w dobrej formie

Wbrew kryzysowi panującemu w całej branży lotniczej, rynek odrzutowców biznesowych ma się całkiem dobrze.

2008-11-18 Tragiczny wypadek w Rudnikach

Do tragicznego wypadku na lotnisku w Rudnikach doszło w zeszłą sobotę, kiedy trzydziestoletni Częstochowianin rozbił się szybowcem podczas manewru wznoszenia

<< Nowsze  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Starsze >>