Aerokluby.pl > Nowości

2008-10-27 Trzecia ofiara śmiertelna wypadku awionetki

W szpitalu w Zurychu zmarła wczoraj 33 letnia Polka. To trzecia ofiara śmiertelna tragicznego wypadku polskiej awionetki w Szwajcarii.

2008-10-24 O 30 sekund od katastrofy!

W amerykańskim stanie Colorado o mały włos a doszło by do tragedii. W pobliżu miasteczka Grand Junction zderzyły się dwie małe Cessny, po czym... obie bezpiecznie znalazły się na ziemi.

2008-10-23 Królowa chce kupić odrzutowiec

Królowa Elżbieta II rozważa kupno prywatnego odrzutowca z okazji 50-lecia jej panowania.

2008-10-23 Wypadek polskiej awionetki w Zurychu

Do wypadku doszło wczoraj w Szwajcarii na terenie lotniska Zurychu Kloten. Awionetka spadła na pas startowy z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn.

2008-10-20 Piloci w dziurawych skarpetkach

Czego boją się piloci gdy wchodzą na lotnisko i pędzą do swoich samolotów? Wcale nie ataków terrorystycznych lub awarii samolotu...

2008-10-10 Śmigłowiec EC120 bestsellerem

Firma Eurocopter ogłosiła, że jej jednosilnikowy helikopter EC120 jest najczęściej wybieranym przez klientów prywatnych, biznesowych oraz VIP-ów w USA, bijąc w ciągu ostatnich 5 lat konkurencję w tej klasie w wynikach sprzedaży w stosunku 2 do 1.

2008-10-09 Klasa dla przyszłych lotników

Liceum w Czerwionce-Leszczynach powstała klasa dla przyszłych pilotów.

2008-10-08 18 ofiar śmiertelnych w katastrofie samolotu w Nepalu

W Nepalu, w rejonie Mount Everestu rozbił się w środę mały samolot typu Twin Otter.

2008-10-05 Nowy Hawker 450XP

Model o numerze 450XP ma być godnym zastępcą udanego modelu 400XP i posiadać wszystkie jego dobre cechy, a przy tym wnosić wiele nowych udogodnień.

2008-10-03 Samolot towarzysza Mao na sprzedaż

Jeśli ktoś chce poczuć się jak sam towarzysz Mao ma ku temu znakomita okazję. Chińskie miasto Zhuhai wystawiło właśnie na sprzedaż samolot Trident, którym latał sam przewodniczący.

<< Nowsze  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Starsze >>