Aerokluby.pl > Nowości > Pierwszy Beechcraft Baron G58 do Polski

2008-05-20

Pierwszy Beechcraft Baron G58 do Polski

Amerykański producent samolotów Hawker Beechcraft Corporation (HBC), poinformował że pierwsze zamówienie na samolot typu Beechcraft Baron G58 od europejskiego klienta jest z Polski.

Artur Przygoda, który jest będzie właścicielem tego samolotu, zarejestruje go z europejskim certyfikatem European Aviation Safety Authority (EASA).

Beechcraft Baron G58

Samolot ma być dostarczony w październiku 2008 roku. Hawker Beechcraft Corporation (HBC) uważa, że do tego czasu samolot otrzyma legalizację od EASA.

"Jako posiadacz innych samolotów Hawker Beechcraft, wliczając w to dostarczone przez nas 3 samoloty Beechcraft King Air B200GT, jest on prawdziwym entuzjastom Beechcraft." - powiedział Sean McGeough, wice szef sprzedaży Hawker Beechcraft Corporation (HBC) za granicę.

Tagi: Artur Przygoda, Beechcraft, Beechcraft Baron G58, EASA, Hawker Beechcraft Corporation, HBC