Aerokluby.pl

Serwis Aerokluby.pl obejmuje lotnictwo aeroklubowe, sportowe, ultralekkie i amatorskie. Samoloty ultralekkie (ULM), samoloty lekkie i turystyczne, motolotnie, paralotnie, balony, samoloty, szybowce, wiatrakowce.


pozycjonowanie, tworzenie stron internetowych, reklama internetowa
Aerokluby.pl > Tagi > piloci

2011-04-18 Centrum symulatorowe Cirrus Aircraft w Poznaniu

Producent samolotów Cirrus Aircraft ogłosił otwarcie na Ławicy Europejskiego Centrum Symulatorowego.


Pilot Club

Pilot Club to elitarny, jedyny w Polsce, lifestylowy miesięcznik poświęcony pasji latania samolotami. Skierowany do ludzi, którzy chcą i potrafią realizować swoje największe marzenia. Bo o lataniu człowiek marzył od zarania dziejów i wielu z nas ma to w genach od dziecka.


2009-05-26 (Teoretyczny) kurs na pilota przez Internet

Aeroklub Bielsko–Biała po raz pierwszy zorganizował internetowy kurs teoretyczny dla chcących uzyskać licencję pilota samolotów turystycznych.


2009-04-29 Wywiad z Michałem Wiśniewskim. Tylko u nas!

Michał Wiśniewski, frontman grupy „Ich Troje”, z zamiłowania pilot, udzielił nam wywiadu na temat swojej pasji lotniczej. Tylko u nas możecie przeczytać wywiad z Michałem-pilotem!


2009-04-14 Pilot zmarł podczas lotu

Joe Cabuk, pilot maszyny, tuż po starcie stracił przytomność. Doug White, jeden z pasażerów przejął stery i 30 minut później bezpiecznie wylądował.


2009-03-30 Lotnicze kierunki na Politechnice Poznańskiej

Politechnika Poznańska jest pierwszą cywilną uczelnią w zachodniej Polsce, która kształcić będzie lotników. Dziś odbyła się inauguracja roku akademickiego dla 70 adeptów specjalności lotniczych.


2009-03-17 Utrata licencji za seks w czasie lotu

David Keith Martz, pilot helikoptera stracił licencję po tym, jak na jaw wyszło wideo pokazujące jak mężczyzna pilotuje helikopter oddając się jednocześnie igraszkom z gwiazdą porno, Pumą Swede.


2008-10-20 Piloci w dziurawych skarpetkach

Czego boją się piloci gdy wchodzą na lotnisko i pędzą do swoich samolotów? Wcale nie ataków terrorystycznych lub awarii samolotu...tanie linie lotnicze, bilety lotnicze

Nadchodzące imprezy lotnicze


Biuletyn informacyjny

Nowości, promocje, aktualności w Twojej skrzynce e-mail.