Aerokluby.pl > Tagi > pilot

2011-04-18 Centrum symulatorowe Cirrus Aircraft w Poznaniu

Producent samolotów Cirrus Aircraft ogłosił otwarcie na Ławicy Europejskiego Centrum Symulatorowego.

Pilot Club

Pilot Club to elitarny, jedyny w Polsce, lifestylowy miesięcznik poświęcony pasji latania samolotami. Skierowany do ludzi, którzy chcą i potrafią realizować swoje największe marzenia. Bo o lataniu człowiek marzył od zarania dziejów i wielu z nas ma to w genach od dziecka.

2009-05-26 Pytania na licencję pilota balonu wolnego

W odpowiedzi na postulaty środowiska lotniczego Lotnicza Komisja Egzaminacyjna ULC opublikowała przykładowe pytania egzaminacyjne z zakresu licencji pilota balonu wolnego.

2009-05-26 (Teoretyczny) kurs na pilota przez Internet

Aeroklub Bielsko–Biała po raz pierwszy zorganizował internetowy kurs teoretyczny dla chcących uzyskać licencję pilota samolotów turystycznych.

2009-05-06 Samolot wylądował na Toi Toiach

Czasem Toi Toi może uratować człowieka z opresji.

2009-04-29 Wywiad z Michałem Wiśniewskim. Tylko u nas!

Michał Wiśniewski, frontman grupy „Ich Troje”, z zamiłowania pilot, udzielił nam wywiadu na temat swojej pasji lotniczej. Tylko u nas możecie przeczytać wywiad z Michałem-pilotem!

2009-04-23 Awaryjne lądowanie na...ulicy!

Sensacyjne nagranie z awaryjnego lądowania podbija widzów na YouTube.com

2009-04-14 Pilot zmarł podczas lotu

Joe Cabuk, pilot maszyny, tuż po starcie stracił przytomność. Doug White, jeden z pasażerów przejął stery i 30 minut później bezpiecznie wylądował.

1  2  Starsze >>