Aerokluby.pl > Producenci > Piper Aircraft

Siedzeń: 6 | Silniki: 1

Piper Comanche (PA-24)

| Silniki: 1

Piper Twin Comanche (PA-30)

| Silniki: 1

Piper PA-18 Super Cub

Piper J-3 Cub

Piper PA-15 Vagabond

Nowości o Piper Aircraft

2008-09-14 Dzięsięcioletni pilot

Charlie Goldfarb ma dziesięć lat i mleczne zęby. Nie może prowadzić samochodu, ale ma licencję pilota, która umożliwia mu siedzenie za sterami 180 konnego Piper Warrior'a. Jest jednym z najmłodszych pilotów na świecie.

2008-08-19 Piper testuje nowego odrzutowca

PiperJet wzleciał w powietrze już 12 razy, licząc od pierwszego lotu, który odbył się miesiąc temu. Podczas lotu sprawdza się stabilność, kontrolę oraz obsługę samolotu.

2008-08-13 Pilot wylądował, bo dostał SMS-a

Samolot, który miał problemy z elektryką, wylądował bezpiecznie po tym, jak kluczowe informacje dotarły do pilota SMS-em.

2008-07-30 Dziewiczy lot PiperJet-a

Nowy samolot odrzutowy PiperJet odbył swój lot dziwiczy. Pierwszy lot trwał około godziny.