Aerokluby.pl > Tagi > Poznań

2011-04-18 Centrum symulatorowe Cirrus Aircraft w Poznaniu

Producent samolotów Cirrus Aircraft ogłosił otwarcie na Ławicy Europejskiego Centrum Symulatorowego.

2009-07-09 Lokalizator Zumi fotografuje Polskę z powietrza

Samoloty oznakowane logo Zumi fotografują polskie miasta. Pierwsze bardzo dobrej jakości zdjęcia lotnicze polskich miast, znacznie przewyższające swoją jakością ujęcia satelitarne, można już znaleźć w serwisie Zumi.

2009-06-03 Nowa kadencja zarządu poznańskiego lotniska

Wczoraj Rada Nadzorcza Portu Lotniczego Poznań-Ławica Sp. z o.o. podjęła decyzję o wyłonieniu Zarządu Spółki.

2009-03-30 Lotnicze kierunki na Politechnice Poznańskiej

Politechnika Poznańska jest pierwszą cywilną uczelnią w zachodniej Polsce, która kształcić będzie lotników. Dziś odbyła się inauguracja roku akademickiego dla 70 adeptów specjalności lotniczych.

2008-08-22 Otwarcie nowej płyty postojowej na lotnisku Poznań Ławica

Dziś miało miejsce oficjalne otwarcie nowej płyty postojowej samolotów, zlokalizowanej przy terminalu pasażerskim lotniska Poznań Ławica.

2008-07-04 Samolot akrobacyjny "Extra 300" w barwach Norwegian wygrał Mistrzostwa Polski w Akrobacji Samolotowej

Pilotowany przez Roberta Kowalika samolot akrobacyjny "Extra 300" w barwach tanich linii lotniczych Norwegian wygrał 42. Mistrzostwa Polski w Akrobacji Samolotowej, które odbyły się w Poznaniu.