Aerokluby.pl > Nowości > Samolot wylądował na Toi Toiach

2009-05-06

Samolot wylądował na Toi Toiach

Czasem Toi Toi może uratować człowieka z opresji.

67-letni pilot samolotu typu Cessna wylądował na...przenośnych toaletach. Zdarzenie miało miejsce w Waszyngtonie.

Samolotem do kibla!

Tuż po starcie w samolocie wysiadł silnik. Pilot zawrócił i próbował wylądować na pasie, ta sztuka jednak się nie udała. Cessna uderzyła w płat lotniska, przekoziołkowała i do góry nogami wylądowała na toaletach.

Toi Toi potrafi uratować nawet w tak tragicznych okolicznościach.

Toi Toi uratuje życie!

Tagi: Cessna, kibel, lądowanie, lotnisko, pilot, przenośna toaleta, przenośne toalety, silnik, Toi Toi, toj toje, wypadek, wypadek lotniczy, wypadki, wypadki lotnicze