Aerokluby.pl > Nowości > Sprzedaż Eclipse 400 rozpoczęta

2008-06-04

Sprzedaż Eclipse 400 rozpoczęta

Właśnie ruszyła sprzedaż jednosilnikowego odrzutowca firmy Eclipse Aviation oznaczonym numerem 400.

Eclipse 400, 4 miejscowy samolot o masie startowej ledwo przekraczającej 2100 kg, ma kosztować 1,35 mln dolarów.

Eclipse 400

Decyzja o powstaniu i sprzedaży Eclipse 400 jest bezpośrednio związana ze wzrostem ceny modelu 500. Ponieważ Eclipse 500 w porównaniu z innymi o podobnych specyfikacjach stał się sporo droższy postanowiono przygotować ofertę sprzedaży tańszego modelu 400. Wszystko po to, żeby, zatrzymać przy sobie klientów zdecydowanych na kupno. Właśnie bowiem oni dostaną zniżkę w wysokości 125 tysięcy dolarów, jeśli zdecydują się na zostaniu przy maszynach tej firmy.

Tagi: Eclipse 500, Eclipse Aviation, odrzutowce, odrzutowiec, samolot odrzutowy, samoloty odrzutowe