Aerokluby.pl > Szkolenia lotnicze > Szkolenie na samolotach ultralekkich do licencji pilota samolotów ultralekkich UAP z Aeroklubem Krakowskim

Szkolenie teoretyczne metodą stacjonarną obejmuje 54 godziny wykładów i zajęć praktycznych na samolocie ultralekkim. Uczestnik szkolenia otrzymuje komplet skryptów na CD.
Cena szkolenia 500 zł.

Szkolenie praktyczne obejmuje 28 godzin 30 minut lotów na samolocie ultralekkim Aeroprakt A-22 w tym 8 godzin 30 minut lotów samodzielnych.
Uczestnik szkolenia otrzymuje indywidualne pokrowce na słuchawki oraz mapy lotnicze.
Cena szkolenia 8700 zł.
Wymagania stawiane kandydatom na szkolenie:

• Wiek ukończone 16 lat
  • Wykształcenie co najmniej gimnazjalne