Aerokluby.pl > Szkolenia lotnicze > Szkolenie PPL(A) z Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego FTO "Żelazny 6"

Szkolenie PPL(A) z Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego FTO "Żelazny 6"

Szkolenie teoretyczne jest prowadzone przez najlepszą, bardzo doświadczoną dydaktycznie kadrę instruktorów i specjalistów w swoich dziedzinach.

Wykładowcy mają do dyspozycji nowoczesne środki dydaktyczne oraz biblioteczkę filmów i programów szkoleniowych najlepszych, kooperujących z nami firm i ośrodków, szkolących pilotów na całym świecie. Prawdopodobnie jako jedyni w Polsce, w ramach kursów zaocznych oferujemy tak wielką ilość materiałów szkoleniowych (m.in. zestaw bogato ilustrowanych książek angielskiej wersji kursu PPL(A) oraz unikatowy zbiór konspektów, liczący aż 650 stron w języku polskim !). Także unikatowy jest w naszej ofercie (i w cenie) 5-cio miesięczny dostęp do angielskojęzycznego, interaktywnego kursu PPL(A), współpracującej z nami - certyfikowanej przez międzynarodowe władze lotnicze belgijskiej lotniczej firmy szkoleniowej - Aerosolutions BVBA. (SPRAWDŹ NA: www.aerosolutions.be). Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych kursach. Nie zawiedziesz się !
Dostępne warianty szkolenia teoretycznego:

• Szkolenie grupowe - stacjonarne (120 godzin zajęć - około 21 dni szkoleniowych oraz egzamin wewnętrzny) Cena = 2 200 PLN Istnieje możliwość zakupu kompletu konspektów oraz dostępu do w/w kursu interaktywnego po preferencyjnej cenie.

• UWAGA! Planujemy (pod warunkiem zebrania grupy minimum8 osób) kurs stacjonarny od połowy maja do połowy lipca). Chętni do wzięcia udziału w takim kursie proszeni są o wcześniejsze przesyłanie zgłoszeń na e-mail Dyrektora Ośrodka
  • Szkolenie grupowe - zaoczne (30 godzin zajęć - około 6 pełnych dni szkoleniowych - tylko seminariów) Cena = 3 500 PLN W cenie dodatkowo interaktywny kurs na www.aerosolutions.be oraz 650 stron konspektów pogrupowanych przedmiotami, tematycznie ściśle zgodnych z certyfikowanym programem szkolenia do PPL(A), a także egzamin wewnętrzny. Dodatkowo komplet książek (warunek posiadania jest niezbędnym) = 1200 PLN
  • Szkolenie indywidualne - zaoczne (80 godzin zajęć - nie określa się dni szkoleniowych - seminaria i wykłady) Cena = 10 000 PLN W cenie dodatkowo interaktywny kurs na www.aerosolutions.be, komplet książek oraz 650 stron konspektów pogrupowanych przedmiotami, tematycznie ściśle zgodnych z certyfikowanym programem szkolenia do PPL(A), a także egzamin wewnętrzny.

UWAGA! W ramach kursów zaocznych pozostałe, "brakujące" godziny do nakazanych programami szkolenia 120, mogą być zaliczane na podstawie kierowanego samokształcenia.

Idź do strony partnera