Aerokluby.pl > Warunki korzystania

Warunki korzystania

1. Korzystający z tych stron (zwany dalej "Użytkownikiem") akceptuje jednocześnie, zgodnie z art. 385 kodeksu cywilnego, zasady zawarte w niniejszym regulaminie.
  2. Serwis Aerokluby.pl nie jest związany z organizacją Aerokluby Polska, a jedynie witryną zajmującą się tematyką aeroklubów ich członkami oraz wszystkich, którzy już latają, lub marzą o lataniu.
  3. Użytkownik korzysta z serwisu Aerokluby.pl na własną odpowiedzialność i nie będzie wnosił roszczeń związanych z korzystaniem z niego.
  4. Wszelkie zauważone nieprawidłowości w działaniu serwisu Aerokluby.pl Użytkownik może zgłaszać poprzez wysłanie e-maila dostępnego z sekcji Kontakt.
  5. Użytkownik zobowiązuje się podczas korzystania z serwisu Aerokluby.pl do przestrzegania obowiązującego w Polsce prawa oraz postanowień niniejszego Regulaminu.
  6. Serwis zastrzega sobie prawo do udostępniania danych Użytkownika oraz treści jego wypowiedzi, jeżeli obowiązek udostępnienia uprawnionym osobom wynika z obowiązujących przepisów prawa.
  7. Aerokluby.pl, dostarczą serwis w takim stanie jak jest, bez żadnych gwarancji i zobowiązań. W związku z tym Użytkownicy korzystają z niego na własną odpowiedzialność i zgadzają się nie wnosić z tego tytułu roszczeń.
  8. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności serwisu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Użytkownicy mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.