Aerokluby.pl > Nowości

2011-04-19 Odlotowa klasa we wrocławskim liceum

Pierwsza we Wrocławiu klasa ze specjalnością "Obsługa Pasażerskiego Ruchu Lotniczego" powstanie w Liceum Profilowanym nr V.

2011-04-18 Centrum symulatorowe Cirrus Aircraft w Poznaniu

Producent samolotów Cirrus Aircraft ogłosił otwarcie na Ławicy Europejskiego Centrum Symulatorowego.

2009-07-09 Lokalizator Zumi fotografuje Polskę z powietrza

Samoloty oznakowane logo Zumi fotografują polskie miasta. Pierwsze bardzo dobrej jakości zdjęcia lotnicze polskich miast, znacznie przewyższające swoją jakością ujęcia satelitarne, można już znaleźć w serwisie Zumi.

2009-07-01 Dzienniki Urzędowe ULC nr 5 i 6

Ukazały się Dzienniki Urzędowe ULC nr 5 i 6. Dostępne są do pobrania w wersji elektronicznej.

2009-06-30 Koniec JAA

Dziś przestają istnieć Wspólne Władze Lotnicze (JAA). Ich funkcje w dziedzinie ustanawiania wspólnych standardów w europejskim lotnictwie cywilnym przejmuje w całości Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA).

2009-06-26 Nowe opłaty lotniskowe dla Szczecina Goleniowa

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego, na wniosek Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów sp. z o.o., wydał decyzję zatwierdzającą nowe opłaty lotniskowe dla lotniska Szczecin Goleniów.

2009-06-23 Orzeczenia lotniczo-lekarskie

Urząd Lotnictwa Cywilnego informuje, że 5 czerwca br. Minister Infrastruktury podpisał nowelizację rozporządzenia z dnia 3 września 2003 r. w sprawie licencjonowania personelu lotniczego (Dz. U. Nr 165, poz. 1603, z późn. zm.) oraz rozporządzenia z dnia 21 października 2003 r. w sprawie badań lotniczo-lekarskich (Dz. U. Nr 187, poz. 1829).

2009-06-09 Wyniki losowania torby!

Już znamy zwycięzcę naszego konkursu zorganizowanego podczas Pikniku Lotniczego Góraszka 2009.

2009-06-08 Byliśmy w Góraszce!

Portal Aerokluby.pl miał swoje stanowisko na pikniku lotniczym Góraszka 2009. Oto relacja z imprezy.

2009-06-05 Cessna planuje kolejne redukcje

Producent samolotów Cessna poinformował swoich pracowników o kolejnych redukcjach, jeśli klienci nadal unieważniać będą zamówienia na nowe samoloty.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Starsze >>